Rewitalizacja pochwy i sromu z INDIBA

facebook instagram

Rewitalizacja pochwy i sromu z INDIBA

Rewitalizacja pochwy i sromu jest przeznaczona dla kobiet po porodzie i po menopauzie. Jest to nieinwazyjny, bezpieczny i bezbolesny zabieg. Wspiera regenerację i odżywienie tkanek pochwy, poprawia czucie, nawilżenie, wspiera odbudowę mięśni. Oparty o działanie opatentowanej technologii, przy wykorzystaniu indywidualnych elektrod. Nie powoduje uszkodzeń tkanek. Celem rewitalizacji jest poprawa funkcjonalności okolic intymnych.

Terapia z użyciem technologii INDIBA® przywraca fizjologię komórki i optymalizując aktywność tkankową, prowadzi do wzrostu kolagenu i elastyny w tkankach. Przyczynia się to do prawidłowego nawodnienia i uelastycznienia skóry i tkanek.

Terapia jest bezbolesna, pracujemy na odczuciach cieplnych. Zewnętrznie używamy elektrody rezystywnej, wewnętrznie elektrody pojemnościowej PLUMA, która jest elektrodą indywidulaną.

Podczas terapii są używane procedury, które mogą przywrócić odpowiednie napięcie pochwy i sromu, ujędrnić skórę, poprawić objętość i kształt sromu, nawilżają błonę śluzową, wspierają proces regeneracji skóry, łagodzą podrażnienia oraz zapobiegają występowaniu infekcji. Regularne terapie mogą mieć też wpływ na zwiększenia doznań seksualnych, co również może przekładać się na poprawę jakości życia.

U każdej pacjentki odczuwalne efekty są inne i subiektywne. Bardzo ważne jest odpowiednie zakwalifikowanie do terapii, szczegółowy wywiad, badania i plan terapii.

Działanie INDIBA opiera się na ruchu elektrolitycznym. Opatentowany System Proionic® powoduje zwiększenie proliferacji komórek, stymuluje komórkową wewnętrzną i zewnętrzna wymianę jonową przywracając naturalny potencjał elektryczny błony komórkowej. Zwiększa jej przenikalność powodując jednocześnie odpowiednio długi ruch boczny jonów, dzięki czemu komórka jest w stanie wydalić toksyny i produkty przemiany materii, pobrać bardzo dużą ilość tlenu co między innymi wpływa na przyśpieszenie procesów regeneracyjnych. Utrzymanie prawidłowej biologii komórki, działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne przyczynia się do szybszego powrotu do zdrowia przez pacjenta.

Regularna terapia i odpowiednio dobrana aktywność fizyczna mogą przyczynić się do uzyskania poprawy napięcia mięśniowego i unaczynienia błony śluzowej pochwy.

Rekomendowana ilość terapii to 6 zabiegów odbytych co tydzień.

Technologia INDIBA® jest całkowicie bezpieczna i klinicznie sprawdzona.

Jakie są przeciwwskazania?

  • Ciąża
  • Rozruszniki serca
  • Implanty elektroniczne
  • Zakrzepowe zapalenie żył

O technologii INDIBA®

INDIBA® stymuluje regenerację tkanek, można ją łączyć z terapią manualną i innymi technikami w celu uzyskania lepszych rezultatów.

Działanie opiera się na ruchu elektrolitycznym. Stymuluje wewnętrzną i zewnętrzną wymianę jonową komórek przywracając im fizjologiczną aktywność elektryczną dzięki możliwości utrzymania częstotliwości 448 kHz PROIONIC.

Dzięki terapii z technologią INDIBA możemy przyspieszyć naturalne procesy naprawcze organizmu. Terapię możemy rozpocząć już w fazie ostrej zmniejszając ból, obrzęki i przyspieszając powrót do zdrowia. Pracę możemy rozpocząć już w połogu zarówno z dnem miednicy, bliznami po nacięciu/pęknięciu krocza jak i zewnętrznie z brzuchem i z blizną po cesarskim cięciu.

 

Umów się na wizytę lub kup Voucher