Przygotowanie do ciąży INDIBA®

facebook instagram

Przygotowanie do ciąży INDIBA®

Terapia z INDIBA® musi być poprzedzona PIERWSZĄ WIZYTĄ ** do zabiegów INDIBA DNO MIEDNICY, należy dokupić w gabinecie odpowiednią elektrodę.

Jak wygląda zabieg?

Podczas zabiegu są używane specjalistyczne kremy. W zależności czy wykonywane są zabiegi zewnętrzne (brzuch, blizna po CC) czy dno miednicy, blizny po nacięciu/pęknięciu krocza używamy różnych rodzajów kremów – powierzchniowego, intymnego oraz sterylnego (na otwarte rany) . Dobieramy odpowiednie elektrody w zależności od powierzchni ciała i zastosowania. Przy zabiegu INDIBA dno miednicy pacjentka musi posiadać swoją własną elektrodę (jedną z dwóch lub obie) są dostępne do zakupu w gabinecie. Zabieg musi być poprzedzony PIERWSZĄ WIZYTĄ.

Technologia INDIBA® jest całkowicie bezpieczna i klinicznie sprawdzona.

Jakie są przeciwwskazania?

  •     Ciąża
  •     Rozruszniki serca
  •     Implanty elektroniczne
  •     Zakrzepowe zapalenie żył

O technologii INDIBA®

INDIBA® stymuluje regenerację tkanek, można ją łączyć z terapią manualną i innymi technikami w celu uzyskania lepszych rezultatów.

Działanie opiera się na ruchu elektrolitycznym. Stymuluje wewnętrzną i zewnętrzną wymianę jonową komórek przywracając im fizjologiczną aktywność elektryczną dzięki możliwości utrzymania częstotliwości 448 kHz PROIONIC.

Dzięki terapii z technologią INDIBA możemy przyspieszyć naturalne procesy naprawcze organizmu. Terapię możemy rozpocząć już w fazie ostrej zmniejszając ból, obrzęki i przyspieszając powrót do zdrowia. Pracę możemy rozpocząć już w połogu zarówno z dnem miednicy, bliznami po nacięciu/pęknięciu krocza jak i zewnętrznie z brzuchem i z blizną po cesarskim cięciu.

Więcej informacji nt. terapii z INDIBA znajdziesz na naszej stronie www: Zabiegi z INDIBA

Umów się na zabieg z INDIBA®