Program „Mama wraca do formy”

facebook instagram

Program „Mama wraca do formy”

Celem programu MAMA WRACA DO FORMY jest zdrowe i funkcjonalne ciało oraz powrót do sylwetki sprzed ciąży. Program najlepiej rozpocząć od PIERWSZEJ WIZYTY PO PORODZIE, która najlepiej żeby odbyła się jeszcze w połogu w celu przeprowadzenia szczegółowego wywiadu, badania i zaplanowania dalszej terapii.
Program ma również na celu wyleczenie lub zmniejszenie dolegliwości bólowych, które towarzyszą kobietom po porodzie. Zawiera on terapie w czasie których zajmujemy się terapią dna miednicy, mobilizacją blizny po cięciu cesarskim lub pęknięciu/nacięciu krocza, terapią mięśnia prostego brzucha, oceną mięśni brzucha oraz dobieramy ćwiczenia według indywidualnych potrzeb i możliwości pacjentki.
Połóg to niezwykle ważny czas i warto prawidłowo pokierować ciałem kobiety. Przekazać wiedzę na temat codziennych czynności, które nieprawidłowo wykonane mogą nasilić obecne lub spowodować kolejne dolegliwości. Ze względu na działanie hormonu relaksyny, ciało jest mocno plastyczne i skłonne do zmian. Zmiany anatomiczne oraz nawyki z okresu ciąży, wywołane bólem czy rosnącym brzuchem, nie zostały jeszcze utrwalone.

Program MAMA WRACA DO FORMY obejmuje promocyjne pakiety zabiegów:

3 zabiegi – 570 zł
5 zabiegów– 900 zł
10 zabiegów – 1700 zł

Każdy program należy rozpocząć od PIERWSZEJ WIZYTY PO PORODZIE.

Program obejmuje terapie:

– terapia dna miednicy
– terapia blizny po cesarskim cięciu
– terapia blizny po pęknięciu/nacięciu krocza
– terapia mięśnia prostego
– trening dna miednicy
– trening dla kobiet po porodzie
– terapia bólu kręgosłupa
– masaż dla kobiet po porodzie

REZERWACJE:

System rezerwacji on-line

lub

Bemowo ☎️ 510 495 904

Mokotów ☎️ 882 147 734